Barbara Włocławska - ZnanyLekarz.pl
Stomatolog-suchylas

O mnie

Nazywam się Barbara Włocławska. Ukończyłam Akademię Medyczną ( teraz Uniwersytet Medyczny) w 2005 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa.

Wiem, że piękny i zdrowy uśmiech jest bardzo ważny, dlatego zadbaj o niego już dziś! Nowoczesna stomatologia daje nieograniczone możliwości byś mógł nim cieszyć się przez całe życie.

Stan zębów wpływa na zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne. Zęby z próchnicą i stany zapalne miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych, to niebezpieczna sytuacja nie tylko dla zęba, ale także dla całego organizmu. Często bakterie obecne w próchnicy wpływają negatywnie na serce, stawy, nerki i wiele innych narządów wewnętrznych. Aby prawidłowo zadbać o zdrowie należy kontrolować stan jamy ustnej, wizyty kontrolne pomagają wykryć ewentualne zagrożenie wcześniej oraz wybrać odpowiednie leczenie, zanim choroba wpłynie negatywnie na stan naszego organizmu.

Piękny i lśniący biały uśmiech jest bardzo ważny, dlatego wykorzystuję obecny rozwój w stomatologii, aby wykonać wypełnienie, odbudowę i korektę zębów, które są niewidoczne i naturalne.
Podczas wizyty w moim gabinecie ocenię stan Twojej jamy ustnej oraz zaproponuję odpowiednie dla Ciebie metody leczenia.